top of page

APIE MUS

Mūsų įmonės pagrindinė veikla - rąstinių pastatų rentimas. Patyrę įmonės meistrai renčia bet kokio sudėtingumo ir dydžio rąstinius pastatus tiek iš apipjautų, tiek iš apvalių natūralių sienojų. Kokybiškus rankų darbo rąstinius pastatus renčiame iš džiovintos pušies, sukirtimui naudojame skandinavišką technologiją. Aktyviai dirbame Lietuvoje, Norvegijoje, Švedijoje, bei kitose Europos rinkose.

Rastinio namo statyba

NAUDOJAMA TECHNOLOGIJA

Apvalių, natūralių ir apipjautų rąstų rentimui naudojame išskirtinai tik skandinavišką technologiją „Norsk Lafteteknikk“. Ši sukirtimo technologija pasižymi ypatingai stipria, standžia ir sandaria rąstų jungtimi. Tai yra pats tvirčiausias sukirtimo būdas. Skandinaviško sukirtimo namai yra šilti ir ilgaamžiai.

Tokiuose namuose, laikui bėgant, rąstų susitraukimo procesas užraktą tik stiprina. Taip yra dėl spynos konstrukcijos, kuri yra pleišto formos užtikrinanti savaiminį sijų įsišaknijimą pagal savo svorį. Būtent dėl to, skandinaviškas sukirtimo būdas reikalauja didelio gamybos tikslumo ir profesionalumo.

 

Šis kelis šimtmečius tobulintas sienojų sukirtimo būdas pasauliniu mastu pripažintas kokybiškiausiu dėl savo unikalios kerties, kuri leidžia rąstams susijungti be plyšių, jiems veržiant vieni kitus, nesideformuojant ir užtikrinant pilną sukirtimo kampo apšiltinimą.

 

Tarp rąstų apšiltimui naudojame tik kokybišką kvėpuojančią „PP Termo“ vilną.

Rąstinio namo statyba

KOKYBĖ IR GAMYBOS PROCESAS

Kokybiškus rankų darbo rąstinius pastatus gaminame iš džiovintos pušies. Savo produkcijos kokybei užtikrinti naudojame savo lentpjūvę, medžio apdirbimo cechus, medienos džiovyklas, rąstinių pastatų kontrolinio sukirtimo angarus su specialiais kranais, bei savo transportą produkcijos pervežimui, bei montavimui.

Visi miške iškirsto rąsto apdirbimo darbai atliekami įmonės teritorijoje, o nuopjovos naudojamos džiovykloms, bei biokurui.

Rąstinio namo statyba
bottom of page